#5142

Adresa
Istebne149
Stav
Vyriešené

Pri bytovke 150,je uz asi dva tyzdne plny kôs na bioodpad.neviem aka je frekvencia vyvozu,ale vyzera ze ludia triedia,tak to treba častejšie kontrolovat.alebo keby bol kôs väcši.dakujem