#4745

Adresa
Istebné 157, hlavná cesta
Stav
Vyriešené

Dobrý deň Chcela by som dať podnet na vyčistenie rigolov popri hlavnej ceste. Z poľa steká blatová voda na chodník aj na hlavnú cestu. Na chodníku sa brodíte po členky v blate a keď ide auto, celú vás ošpliecha špinavou vodou a niet sa kde uhnúť. Ráno voda zamrzne a na chodníku aj ceste je hrubá vrstva ľadu. Rigoly sú upchaté ihličím a šiškami opadaných zo smrekov popri ceste a nik to nečistí. Myslím, že je v obci dosť ľudí bez práce, ktorým by obec mohla zaplatiť aby aspoň 2krát do roka vyčistili rigoly. Táto situácia sa opakuje vždy na jar a po silnejších dažďoch v priebehu roka. Prípadne zabezpečiť aby voda nestekala na chodník ale udržiavala sa na poli alebo lúke.

Podnet pre starostu