Festival Orava Alternative

Kategória

Orava Alternative láka na domácu scénu

Po dvojročnej pauze sa do srdca Oravy vracia obľúbený festival ORAVA ALTERNATIVE. Nádherné prostredie Františkovej Huty ožije už po jedenásty raz muzikou. Zaujímavosťou jedenásteho ročníka festivalu bude predovšetkým to, že tentokrát organizátori vsadili na lokálnu scénu. Program vyskladali výsostne z toho, čo sa urodilo na domácej pôde.

ORAVA ALTERNATIVE bude tento rok hostiť osem kapiel, ktoré organizátori zverejňovali postupne počas marca až mája. Kto bude teda 6. augusta okupovať pódium pred zrúcaninou Františkovej Huty?

Medzi zverejnenými kapelami je moravsko-oravská úderka FINAL DESTINY, formácia poskladaná okolo talentovaného dolnokubínskeho gitaristu TIBOR BUSHFIELD BAND, rockeri RAZ-2-TRY z Hruštína, metalisti z Oravy a Kysúc ALL AGAINST NOTHING, dolnokubínske gotikou liznuté rock/metalové kvinteto NOT PROMISING CASE či talentovaná medieval-folková kapela VALAR. Zlatým klincom večera budú určite progresívci EREMYST (bývalí členovia Caliber X) a symphonic/powermetaloví ANTHOLOGY so svojou novou gréckou speváčkou Lilian Anerousi.

Príjemné prostredie, skvelá atmosféra, zaujímavý program a posedenie pri dobrom občerstvení a ešte lepšej muzike. To všetko ponúka Orava Alternative fanúšikom rockovej muziky už po jedenásty raz. Ako obvykle, aj tento rok je vstup na festival voľný. Poznačte si do kalendárov sobotu 6. augusta. Vidíme sa pri Františkovej Hute!

Link na udalosť: https://www.facebook.com/events/1245772738950049+

Zverejnené 25. júla 2022.
Bez úpravy .